UWAGA! Zmiana terminu Targów Transportu i Logistyki TRANSPORTEX na 14-15 kwietnia 2021 r.  

W związku z obecną sytuacją Organizatorzy Targów Transportu i Logistyki TRANSPORTEX w Sosnowcu zdecydowali o zmianie terminu wydarzenia. Poniżej pełna treść komunikatu.

W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po konsultacjach z Wystawcami i Partnerami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Targów Transportu i Logistyki TRANSPORTEX (dawniej Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX) na 14-15 kwietnia 2021 r.

Na tę decyzję wpłynęła trudna sytuacja w branży, a także liczne sygnały płynące od naszych wieloletnich Partnerów. Zmianie ulegnie także termin wydarzeń towarzyszących.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.